MYSİLO TARIM ÜRÜNLERİ LİSANSLI DEPOCULUK ANONİM ŞİRKETİ. 2016 yılında hububat ürünleri konusunda Lisanslı Depoculuk yapmak üzere SFA GROUP bünyesinde elde edilen 40 yıllık sektörel üretim tecrübesiyle kurulmuş ve kuruluş döneminden günümüze kadar yatırımlarına devam edip geçen zaman içerisinde ülkemizin 7 farklı noktasında toplamda 300.000 Ton kapasiteli lisanslı deposuyla ülkemizin en büyük Lisanslı Depo şirketlerinden birisi olmuştur. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen MYSİLO LİDAŞ Türkiye’nin sektörel bazda güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini almıştır.

SFA GROUP'ta 4 şirket faaliyet göstermektedir;
Siloport Tahıl Depolama Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Üretici,
Silopark Tahıl Depolama Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yurt içi satış operasyonlarını,
Mysilo Tahıl Depolama Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yurt dışı operasyonlarını,
Mysilo Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. hububat ürünleri konusunda lisanslı depoculuk faaliyetlerini yönetmektedir.

MYSİLO LİDAŞ olarak kapasitemizi 300.000 Ton yükseltmemiz nedeni ile Şirket sermayemizi 5.000.000TL’ye çıkartılmıştır..

Aksaray / Merkez 20.000 Ton yapılmasına ilave olarak;
2018 yili içerisinde,
Yozgat / Şefaatli 54.700 Ton,
Yozgat / Yerköy 54.600 Ton Tesislerimiz Açılmıştır.

Eskişehir / Konya Yolsapaği 30.000 Ton,
Çanakkale / Bolayir 40.000 Ton,
Kirklareli / Kofçaz 40.000 Ton tesislerimizin yapımı devam etmektedir.

MYSİLO LİDAŞ, müşterilerinin hububatını en güvenilir ve ilk günki kalitesiyle depolarında muhafaza ederek korumayı kendisine bir görev olarak belirlemiştir. Ürettiğimiz çözümlerde, kurumsal değerlerimizi oluşturan; yenilikçilik, esneklik, kalite, müşteri odaklılık, ekip çalışması ve tutarlılık konularına koşulsuz olarak bağlı kalmaktadır.

SFA GROUP